Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Nov Nevseluvan Stan vo Taftalidje 1 Gimnazija Nova

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 01 Sht 16:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Online
078268714
Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Taftalidje 1 neposredna blizina na Gimnazija Nova
Kat 5 Balkon Orientacija Juzna Neprecen Pogled
Zasebna Spalna Dnevna Kompletno Uredena Kujna
Sopstven Parking pod Zgrada
Vseliv Vednas
Kon.tel.078 268 714
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Online
078268714
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione