Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV OPREMEN STAN POZADI UNIVERZALNA SALA

240 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 18 Gush 13:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City Partner
NOVI STANOVI VO KISELA VODA 1 035 ЕУР
NOV STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO CENTAR 300 ЕУР
NOV LUXUZEN STAN VO SRCETO NA DEBAR MAALO 350 ЕУР
KOMPLETNO NOVO I STILSKI OPREMEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава комплетно ново опремен стан позади Универзална Сала, на одлична мирна локација.
Располага со
- 1 спална соба
- дневен престој со нов мебел
- кујна
- купатило
- тераса
- трпезарија
Енергетски ефикасен
Цена: 240 evra
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
SE IZDAVA NOV OPREMEN STAN VO CAIR 220 ЕУР
UBAVO NAMESTEN STAN POZADI KAPITOL 350 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR KAJ SOBRANIE 300 ЕУР
PREKASEN STAN VO KARPOSH 4  ANTIKO 230 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione