Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV OPREMEN STAN VO CENTAR KAJ MVR

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 02 Tet 14:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City Partner
NOVO OPREMEN STAN VO K VODA SO VKLUCENI SITE SMETK 350 ЕУР
KOMPLETNO OPREMENA KUKA VO TAFTALIDZE 550 ЕУР
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO KARPOS 2 PO SUPER CENA 250 ЕУР
ODLICHEN PROSTOR ZA EKSTRA CENA VO CENTAR 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава комплетно опремен стан во Центар кај МВР.
Располага со
- 2 спални соби
- дневен престој со трпезарија
- кујна
- купатило
- балкон
Цена: 400 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
Nov trosoben stan vo Vlae so garaza i podrum 71 000 ЕУР
NOV PRAZEN STAN VO BUTEL SO PANORAMSKI POGLED 200 ЕУР
KOMFOREN STAN VO CENTAR NA ODLICNA LOKACIJA 330 ЕУР
SE IZDAVA PREKRASEN RASKOSEN STAN VO CRNICE 550 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione