Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV PRAZEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 30 Maj 13:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
NOVI STANOVI VO KOMPLEKS MI-DA 0 EUR
SE IZDAVAAT KANCELARII 300 m2 1 000 EUR
NOVI STANOVI KAJ KATOLICKA 1 170 EUR
NOVI STANOVI KAJ PESTALOCI 0 MKD
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава нов стан во Дебар Маало кај Граве со површина од 55 м2, на 4-ти спрат со лифт.
Истиот располага со дневна соба, 2 спални соби, бања и тераса.
Станот се издава празен со кујна.
Поволен е за деловен простор.

Цена: 300 еур месечно

Шифра: ИС 10353
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
 EKSTRA STAN OD 65 M2 VO CENTAR 70 000 EUR
TROSOBEN NAMESTEN STAN KAJ MLECEN 350 EUR
NOV TROSOBEN STAN VO KOZLE 84 000 EUR
SE IZDAVA  GARSONJERA VO NOVO LISICE 160 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione