Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAMBENO DELOVEN PROSTOR VO CENTAR KATOLICКА

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 13 Dhj 17:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City Partner
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO BLIZINA NA CITY MALL 200 ЕУР
NAMESTEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA PLOSTAD 280 ЕУР
PREKRASEN STAN VO CENTAR KAJ OU PESTALOCI 300 ЕУР
STANBENO DELOVEN PROSTOR KAJ UNIVERZALNA PARKING 280 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Сити Партнер Агенција издава нов стамбено-деловен простор во Центар кај Католичка на 1/ 3 спрат.
Просторот располага со :
- 3 простории ( главна 32м2)
- опремена кујна
- 2 тоалета
- централно парно греење
Цена :250 евра
078//726-229
077/994-874
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
STAN ZA DELOVNA NAMENA VO TAFTALIDZE NASTEL 300 ЕУР
NOV STAN ZA KANCELARII KAJ UNIVERZALNA 300 ЕУР
NOVI DELOVNI PROSTORI KAJ ADVOKATSKA UL CENTAR 400 ЕУР
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO AERODROM KAJ KAPITOL 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione