Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov stan kaj MVR i drzavna bolnica

270 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 15 Maj 10:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
DVOSOBEN KOMOTEN STAN VO KISELA VODA 48 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA STAN VO AERODROM 170 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO AERODROM 300 ЕУР
POVOLNO KUKA VO BUTEL 230 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава нов двособен стан, парно, лифт, комплетно луксузно наместен во близина на МВР И Државна болница.
Евидентен број 31244
Контакт Тоше 078/339-365
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
STAN 63m2 VO TAFTALIDZE 0 ЕУР
Se iznajmuva stan vo Taftalidze 1 250 ЕУР
EKSKLUZIVNO CENTAR 51m2  Univerzalna 61 800 ЕУР
Garsonjera eftino 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione