Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN VO CENTAR MEGJU KATOLICKA I UNIVERZALNA

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: IMPULS AGENCIJA 25 Mar 13:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
UBAV TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE RAMSTOR 250 EUR
NOV STAN VO KISELA VODA 220 EUR
TROSOBEN STAN VO CENTAR PESTALOCI 54 000 EUR
ATRAKTIVEN CETIRISOBEN STAN DUPLEKS VO KISELA VODA 86 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
IMPULS AGENCIJA iznajmuva nov dvosoben stan vo Centar pozadi Katolicka crkva so povrshina od 50m2. Stanot e kompletno premen so nov mebel i bela tehnika, so centralno gradsko parno, na 3ti kat so lift, vo mirna i tivka okolina. Stanot raspolaga so prostrana i svetla dnevna soba, kujna so trpezarija, edna spalna soba, terasa i banja.

Vo cenata e vklucen i parking prostor(podzemna garaza)

Cena 250eur fiksna
Kontakt telefon Dejan 075 424 130
Shifra 2340
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
TROSOBEN STAN SO DVOR VO NOVO LISICE 92 000 EUR
NOV DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 54 500 EUR
MODEREN STAN OD 60m2 VO KOZLE 63 000 EUR
TROSOBEN STAN VO AERODROM HOTEL RUSIJA 74 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione