Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV UBAVO OPREMEN STAN VO BUNJAKOVEC

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 16 Gush 16:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава комплетно нов, ново опремен стан во Центар кај т.ц Буњаковец.
Располага со
- 1 спална соба
- дневен престој
- кујна
- купатило
- балкон
Цена; 250 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
PROSTOR VO DEBAR MAALO ZA RAZLICNA NAMENA 400 EUR
NOV STAN VO CENTAR KAJ KLINIKA VEDNAS VSELIV 1 150 EUR
RASKOSEN STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO AERODROM 330 EUR
SE IZDAVA KUKA ZA DELOVNA NAMENA KAJ UNIVERZALNA 1 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione