Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ODLICEN OPREMEN STAN VO CENTAR

210 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 26 Shk 10:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава комплетно опремен стан во Центар, на одлична локација позади Рамстор на 50та Девизија.
Располага со корисна површина од 62м2
- 1 спрат
- 1 спална соба
- дневен престој со трпезарија
- кујна
- купатило
- градско парно греење
Цена: 210 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
 PREKRASEN 4 SOBEN STAN VO NOVO LISICE 350 EUR
SE IZDAVA PREKRASEN RASKOSEN STAN VO CRNICE 550 EUR
NOV ODLICEN STAN VO AERODROM KAJ BISER 300 EUR
NOV NEVSELUVAN PRAZEN STAN VO AERODROM 220 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione