Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

ODLICNO OPREMEN DUPLEKS STAN VO PORTA BUNJAKOVEC

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 12 Dhj 11:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава одличен дуплекс стан во Порта Буњаковец со површина од 100 м2, на 7-ми спрат со лифт.
Истиот е комплетно опремен со мебел и техника и на долното ниво располага со голема дневна соба со трпезарија и кујна, бања и тераса, а на горното ниво располага со 2 спални соби и бања.

Шифра 10215
KASTEL NEDVIZNOSTI
  Online
075454590 075276444
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
TROSOBEN OPREMEN STAN VO KOZLE 350 ЕУР
SE IZDAVA MAGACIN 600 m2 1 000 ЕУР
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO MICURIN 180 ЕУР
ODLICNO OPREMEN TROSOBEN STAN VO CENTAR -
Në fillim