Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ODLICNO OPREMEN DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO

330 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 07 Maj 14:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
KANCELARISKO MAGACINSKI OBJEKT VO KISELA VODA 0 МКД
ODLICNA PONUDA TROSOBEN STAN VI KISELA VODA 71 500 ЕУР
CETVOROSOBEN STAN VO D MAALO NAMESTEN ILI PRAZEN 0 МКД
SE IZDAVA EDNOSOBEN STAN VO KARPOS 1 200 ЕУР
Се издава нов стан во Дебар Маало кај Министерство за култура со површина од 45 м2 на 3-ти спрат со лифт.
Станот е комплетно опремен со нов мебел и техника и располага со дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба, бања и тераса.
Со станот следува паркинг место.

Цена: 330 еур месечно

Шифра: ИС 10424
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR OD 300M2 5 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR OD 75 M2 0 МКД
NOVI STANOVI VO CENTAR 1 200 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO OD 100M2 330 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione