Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ODLICNO OPREMEN STAN VO CENTAR KATOLICKA

260 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 11 Jan 16:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава комплетно опремен стан кај Католичка Црква.
Станот располага со
- 1 спална соба
- дневен престој
- кујна
- купатило
Цена: 260 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
KOMPLETNO OPREMEN STAN NA VODNO SO VKLUCENI TROSOCI 600 EUR
MODEREN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC 250 EUR
PREKRASEN STAN VO KOZLE 300 EUR
NOV LUXUZEN STAN VO CENTAR 350 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione