Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

OPREMEN STAN VO CENTAR KAJ KATOLICKA CRKVA

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 16 Tet 14:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City Partner
NOV LUXUZEN STAN VO CRNICE SO PREKRASEN POGLED 950 EUR
KOMPLETNO OPREMEN STAN NA VODNO 250 EUR
KANCELARISKI PROSTOR DO MAVROVKA 250 EUR
ODLICEN STAN VO KISELA VODA KAJ EKONOMSKO 230 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава опремен стан кај Католичка Црква
Станот е во сутерен, со површина од 42м2
- 1 спална соба
- дневен престој со трпезарија
- кујна
- купатило
Слободен од 1 Ноември
Цена: 200 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
  Online
078726229
City Partner
 LUKSUZEN OBJEKT VO TAFTALIDZE II 1 200 EUR
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO DEBAR MAALO KAJ APCE 300 EUR
KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO AERODROM 300 EUR
NOVO OPREMEN STAN VO AERODROM KAJ AMERIK.KOLEDZ 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione