Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POLUNAMESTEN STAN NA LENINOVA

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 25 Jan 12:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Ш. 16310 АГЕНЦИЈА АСКА ИЗДАВА ПРАЗЕН 2-СОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР КАЈ ХОЛАНДСКА АМБАСАДА. КУЈНА БЕЗ БЕЛА ТЕХНИКА. ВО ЗГРАДА СО ЛИФТ, НА 5-ТИ КАТ, ЦЕНТРАЛНО ПАРНО, КЛИМА.
ЦЕНА 180 e

КОНТ. ТЕЛ. 078/200-980
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Аминта Трети 58/2 Tregoje në hartë
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
Në fillim