Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PRAZEN 3 SOBEN STAN VO STROG CENTAR

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 15 Sht 18:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City Partner
KOMPLETNO LUKSUZNO OPREMEN STAN VO CENTAR 500 ЕУР
LUKSUZEN STAN VO CRNICE 450 ЕУР
NOVO OPREMEN STAN KAJ KATOLICKA CRKVA 360 ЕУР
LUXUZEN STAN VO STROG CENTAR 380 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава празен стан во Центар кај Градска болница.
Станот располaга со :
- 2 спални
- опремена кујна
- 2 купатила
Цена: 400 евра
078//726-229
077/994-874
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO AERODROM 300 ЕУР
KUKJA NA VODNO ZA DELOVNA NAMENA 1 500 ЕУР
NOVO OPREMEN STAN VO CENTAR KAJ J.BROZ 300 ЕУР
NOV LUXUZEN STAN VO AERODROM TOBAKO 2 400 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione