Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PREKRASEN NOV STAN VO CRNICE PO SUPER CENA

700 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 15 Dhj 10:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City Partner
EKSTRA STAN VO TAFTALIDZE 1 1 100 EUR
NOV STAN POZADI UNIVERZALNA SALA 300 EUR
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO AERODROM 300 EUR
POVEKENAMENSKI  PROSTOR VO CENTAR KAJ MR JACK 330 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава малку користен стан во Црниче, на само 10мин пешки од Центар.
Станот е со корисна површина од 179м2.
Истиот располага со нов, не користен мебел
- 4 спални соби
- голем дневен престој
- прекрасен отворен поглед на Скопје.
Цена: 700 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
OPREMEN STAN VO CENTAR POZADI RAMSTOR 230 EUR
RENOVIRAN STAN VO KARPOS 2 60 000 EUR
PREKRASEN STAN POZADI UNIVERZALNA  CENTAR 250 EUR
PREKRASEN STAN VO N LISICE 280 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione