Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

PREKRASNO STANCE 40m2 CENTAR

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: HomeArt Real Estate 16 Nën 09:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
HomeArt Real Estate
SE IZNAJMUVA PREKRASEN STAN GRADSKI ZID 75m2 300 ЕУР
STAN AERODROM CEVAHIR 300 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo strog centar 300 ЕУР
СТАН ВО ВЛАЕ ОД 66М2 80 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava prekrasno malo stance od 40m2 so edna spalna vo strog centar,kulite do Josip Broz na 2 kat so lift i gradsko parno kompletno namesten.

Cena 200 evra
Kontakt 075 292 543
info@homeart.mk
www.homeart.mk
HomeArt Real Estate
Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. HomeArt - многу повеќе од агенција!!!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 Tregoje në hartë
078 244 198
https://www.homeart.mk
HomeArt Real Estate
  Online
075292543
Leaflet
HomeArt Real Estate
SE IZNAJMUVA STAN VO CENTAR OD 42m2 300 ЕУР
STAN AERODROM CEVAHIR 300 ЕУР
SE PRODAVA PREKRASNA KUKA VO BARDOVCI 320M2 1 ЕУР
SE IZNAJMUVA PREKRASEN STAN GRADSKI ZID 75m2 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione