Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

SE IZDAVA 2-SOBEN STAN 51м2 VO CENTAR UNIVERZALNA

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 22 Maj 16:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
SE IZDAVA 4 SOBNA KUKA 220M2 VO KOZLE 1 300 ЕУР
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN OD 95m2 VO DEBAR MAALO 450 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 35m2 VO CRNICE 170 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 58m2 VO CENTAR 11 500 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава празен двособен стан позади Универзална сала, во нова зграда. Станот е 51 М2, со 2 простории, кујнски елементи, клима и можност за приклучок на градско парно. На 5ти кат од 7, со лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4238

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione