Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN OD 50M2 VO CENTAR

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Shk 15:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава двособен стан со површина од 50м2 во Центар.
Станот е комплетно наместен и располага со една спална соба, дневна соба, кујна, трпезарија, купатило и балкон.
Се наоѓа на мирна локација во нова зграда на 5-ти кат во зграда од 5 ката. Зградата има лифт.
Има централно парно греење кое е исклучено, а има и клима уреди во двете соби.
Има сопствено паркинг место во подземна гаража.

Број на соби: 2
Квадратура: 50 m²
Греење: Струја
Спрат: 5 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Година на градба: 2010
Година на реновирање: 2018
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Гаража
Ориентација: Запад
Адреса: ул. 9 Мај

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1070

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione