Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 60M2 VO CENTAR

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Shk 15:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава трособен стан со површина од 60м2 во Центар, во близина на Грчка Амбасада.
Станот е наместен и располага со 2 спални соби, дневна соба со кујна, бања и 2 тераси.
Се наоѓа на 3 кат во зграда од 3 ката. Зградата нема лифт.

Број на соби: 3
Квадратура: 60 m²
Греење: Струја
Спрат: 3 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Стар
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Година на градба: 1970
Година на реновирање: 2015
Број на балкони: Тераса + 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: Нема
Ориентација: Североисток
Адреса: ул. Дебарца

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1069

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione