Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN OD 120M2 VO CENTAR

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Shk 16:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава трособен стан со површина 120м2 во Центар. Станот е полунаместен и располага со една дневна соба, две спални соби, кујна, два балкони и купатило. Се наоѓа во зграда на 6 кат од вкупно 11 ката + поткровје. Зградата има лифт. Станот е во инзвонредна состојба, погоден е и за канцеларии.

Број на соби: 3
Квадратура: 120 m²
Греење: Централно
Спрат: 6 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Полу наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 2 Балкони
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: ул.Народен фронт

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1076

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione