Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 150m2 VO CENTAR POZADI RA

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 02 Dhj 11:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава четворособен стан со површина од 150м2 во Центар позади Рамстор на ул.50. Дивизија.
Станот се издава комплетно опремен и располага со 3 спални соби, дневна соба, кујна, трпезарија, централно парно греење, клима уреди во секоја соба, 2 купатила, голема тераса и паркинг гаража.
Станот се наоѓа на поткровје во зграда со лифт и гледа на источна и јужна страна.
Греењето е централно.

Број на соби: 4
Квадратура: 150 m²
Греење: Централно
Спрат: Поткровје
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Тераса
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: ул. 50. Дивизија

СТАНОТ ЌЕ БИДЕ СЛОБОДЕН ОД 01. ДЕКЕМВРИ, 2019 год.

ШИФРА 4699

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione