Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava cetvorosoben namesten stan vo Debar Malo

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Milka 27 Maj 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Izdavam cetvorosoben komplet namesten stan do Gradezen fakultet-Debar malo. Stanot e pogoden za tri osobi. Tel. 075/ 743 599 i 075/ 281 514
Milka
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione