Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava cetvorosoben stan vo Kapistec

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Goran 29 Maj 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam cetvoosoben stan na prvi kat, pozicija severoistok, vo prvata visokokatnica do trgovskiot centar - Zebra, vo Kapistec (pogoden za deloven proctor). Stanot e prazen, osven vgradeni plakari i kujna.
Leaflet
Në fillim