Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dvosoben namesten stan vo strog Centar

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Svetlana Kostic Petrusevska 26 Mar 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава комплет наместен стан,строг центар до ул. Македонија, со поглед на плоштад. Има парно, клима, паркинг, можност за гаража,интернет. Градски Зид, 12 кат. Над нас има само технички простории.
Svetlana Kostic Petrusevska
078382898
Në fillim