Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN KAJ KATOLICKA

290 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 31 Tet 13:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA CETIRISOBEN STAN VO CRNICE 450 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 350 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO NOVO LISICE 230 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO MICURIN 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra: P-46705
Se izdava dvosoben stan vo Centar kaj Katolicka, 60m2, na 4 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba. Stanot e komplet opremen.
Cena:290evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AVTOKOMANDA 200 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO MICURIN 250 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 3 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione