Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dvosoben stan kaj Nova Zeleznicka

10 000 EUR /muaj

Jepet me qera nga: laze shokovski 17 Shk 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
izdavam namesten dvosoben stan kaj Nova Zeleznicka na
odlicna lokacija 50 m2.
10000den mesecno
laze shokovski
072252578
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione