Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR, BILNA APTEKA

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: IMPULS AGENCIJA 25 Sht 09:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
PREKRASEN STAN VO AERODROM 320 ЕУР
ATRAKTIVEN CETIRISOBEN STAN DUPLEKS VO KISELA VODA 86 000 ЕУР
Se izdava deloven prostor od 250-1500m2 vo Centar -
TROSOBEN STAN VO CENTAR PESTALOCI 54 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
* ШИФРА 3766
Импулс агенција за недвижности издава двособен комплетно реновиран стан со нов мебел во Центар, Билна Аптека.

- 45м2, 2 соби (дневна, спална)
- бања
- 1-ви кат со лифт
- Греење на централно градско парно
- Комлетно опремен

- цена 250еур + режиски трошоци

☎️ Дејан 075 424 130
Импулс агенција за недвижности
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
PREKRASEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM 280EUR 260 ЕУР
Se izdava nov lux nevseluvan stan vo star Aerodrom 300 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO K. VODA 50 000 ЕУР
NOV KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO SRCETO NA DEBAR M 300 ЕУР
Në fillim