Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR KAJ SOBOREN

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 18 Pri 14:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Шифра:P-15800
Се издава двособен стан во Центар кај Соборен Храм,55м2,на 1 кат со централно греење.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:300евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ
SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 300 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOS 1 240 EUR
SE IZDAVA PRAZEN STAN ZA KANCELARII KAJ LEONTIC 350 EUR
SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO NOVO LISICE 320 EUR
Në fillim