Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR

260 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 26 Qer 10:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Шифра:P-00965
Се издава двособен стан во Центар позади Универзална Сала,51м2,на 4 кат со централно греење.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:260евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KOZLE 450 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR KAJ MVR 280 EUR
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ VLADA 400 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR UNIVERZALNA SALA 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione