Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 10 Pri 13:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra: P-58056
Se izdava dvosoben stan vo Debar Maalo vo neposredna blizina na Rumunska Ambasada, 60m2 na 1vi kat. Stanot raspolaga so dneven prostor so kujna i trpezarija i edna spalna soba. Stanot e kompletno opremen.
Cena: 300 evra + mesechni troshoci.
Kontakt : 078/262-254 078/262-253
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO KARPOS 2 270 EUR
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 400 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KAPROS 1 250 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 350 EUR
Në fillim