Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 06 Qer 10:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Шифра:P-20303
Се издава двособен стан во Кисела Вода Расадник,50м2,на 4 кат со централно греење.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:200евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM 350 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CRNICE 250 EUR
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM 220 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO MICURIN 190 EUR
Në fillim