Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dvosoben stan vo strog Centar

0 MKD

Jepet me qera nga: Vasko 21 Gush 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava dvosoben kompletno namesten stan od 50m2 vo najstrogiot centar na Skopje na plostad do glavna posta. Stanot e opremen za trojca studenti,
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione