Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA EKSTRA STAN VO CENTAR

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 08 Gush 14:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Se izdava stan K Voda kompletno namesten 200 ЕУР
SE IZDAVA TOP STAN VO CENTAR 210 ЕУР
SE IZDAVA KOMPLETNO UBAVO NAMESTEN STAN VO CENTAR 400 ЕУР
Plac vo Pintija 198 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan od 40m2, 2-soben, kompletno moderno namesten na 1-kat so gradsko parno.
Evidenten broj 16908
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
ODLICEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
SE IZNAJMUVA EKSTRA STAN NA VODNO 550 ЕУР
Stan na ulica Makedonija 600 ЕУР
Garsonjera vo Hrom 26 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione