Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

SE IZDAVA EKSTRA STAN VO CENTAR

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 18 Pri 15:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Se izdava namesten stan 90m2 vo Crnice 400 EUR
Stan vo Cair eftin 28 600 EUR
NOVOGRADBA trosoben 80m2 KARPOS 1 - Zooloska 97 000 EUR
EKSTRA GARSONJERA VO TAFTALIGE 41 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan od 60m2, 2-soben, komplet renoviran namesten na dobra lokacija.
Evidenten broj 31052
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
Në fillim