Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA EKSTRA STAN VO KAPISTEC

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 01 Sht 14:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Se izdava stan 2-soben, kompletno izrenoviran, na prizemje, so internet, nov mebel, blindor vrati.
Evidenten broj 23289
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA GARSONJERA VO AERODROM 170 EUR
Se izdava stan od 50m2 za studenti 200 EUR
Ekskluziven stan vo Crnice 147 000 EUR
Trosoben stan Centar Ramstore 70m2 so garaza 280 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione