Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava garsonjera vo centar KIRALIK DAIRE

180 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ANERcapital 21 Gush 16:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ANERcapital
Se izdava stan vo Kisela Voda 170 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO PLOSTAD MEYDANDA KIRALIK DAIRE 230 ЕУР
Se izdava stan kaj zeleznicka KİRALIK DAİRE 265 ЕУР
Se izdava stan pozadi Katolicka Crkva 180 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se izdava garsonjera vo centar nad klinicki Centar
180e

Sifra:2353
ANERcapital
071/691-593 075/653-084
ANERcapital
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071691593
ANERcapital
se izdava stan na plostat centar 250 ЕУР
Se izdava namesten stan do Nova Zeleznicka 230 ЕУР
Se izdava stan vo Aerodrom KİRALIK DAİRE 200 ЕУР
SE IZDAVA STAN 42m2 blizu Vlada 180 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione