Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava garsonjera vo Debar Maalo

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Телефон 28 Qer 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Издавам гарсоњера во Дебар Маало (25м2), целосно опремена, 3 спрат (од 4), лифт. Цена: 200 евра/месечно. Телефон: 076887766
Телефон
076887766
Në fillim