Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava komplet namesten stan Vodno

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Sonce Nedviznosti 19 Nën 11:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava ubav namesten stan 50m2 na Vodno, so 1 spalna, desno od skoloto Koco Racin. Stanot se naoga vo novogradba i kompletno namesten so nov mebel,kujna trpezarija i dnevna so terasa so pogled vo zelenilo na Vodno, cel stan gleda juzna strana i e mnogu miren i tivok.Vednas vseliv.
Cena 230evra/mesecno.
Tel. za kontakt: 077/991-712; 070/787-127.
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava stan vo blizina na Klinicki Centar 250 EUR
Se izdava stan 75m2 2spalni Skopjanka 300 EUR
Stan vo Centar  kaj Kuzman Studenskiot 85 000 EUR
Se izdava stan za kancelarii vo Centar 350 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione