Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava luksuzno namesten stan vo Centar

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Family House 18 Qer 17:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Family House
Family House izdava 2 soben stan vo Centar 220 ЕУР
Family house izdava odlicen nov stan Kozle 300 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
Se izdava polunamesten 3soben stan vo Taftalidze 1 0 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Agencija Family House izdava luksuzno namesten stan vo centar do poliklinika Idadija, Stanot e na 6 kat so klima inverter (ladenje I greenje), terasa luksuzno I modern namesten so najkvaliteten mebel I aparati. video nadzor I videophone.
Se izdava na podolg vremenski period.
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Leaflet
Family House
FAMILY HOUSE IZDAVA  DVOSOBEN STAN VO K VODA 200 ЕУР
Se izdava odlicen stan  vo Rasadnik 250 ЕУР
Dvosoben stan vo Aerodrom Ostrovo 900 ЕУР
FAMILY HOUSE IZDAVA GARSONJERA VO K VODA 160 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione