Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NAMESTEN STAN 50TA DIVIZIJA

Jepet me qera nga: Borce 11 Dhj 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VEDNAS POD MEDICINSKI FAKULTET
Leaflet
Në fillim