Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan 54m2 vo Centar

230 EUR /muaj

Jepet me qera nga: gjorgi 18 Pri 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Izdavam namesten stan vo centar 54 m2 na prizemje so klima ,i privatno parno .Stanot ima mali mesecni trosoci
Stanot se naoga blisku do t.c Zebra

Tel 075358587 dejan
tel 070365947
tel 075363107 ivanka
Në fillim