Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NAMESTEN STAN 65m2 CENTAR

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Elizabeta 26 Mar 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
CENTAR -GRADSKI PARK SE IZDAVA STAN OD 65 M2 KOMPLET NAMESTEN.VSELIV VEDNAS CENA 250 EU
KONTAKT( AGENCIJA) ELIZABETA 078/65-32-33
VESNA 075/65-65-02
Elizabeta
078653233
Leaflet
Në fillim