Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ KATOLICHKA

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 05 Korr 17:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra: P-44165
Se izdava dvosoben stan vo Centar kaj Katolicha , 45m2, na 5 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba. Stanot e komplet opremen.
Cena:290evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN VO KAPISTEC 350 EUR
SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA 250 EUR
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN OPREMEN STAN VO CENTAR 270 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 240 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione