Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ KATOLICKA CRKVA

Jepet me qera nga: САНДРА 20 Qer 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава убаво наместен стан кај Католичка црква .Станот е на 2 кат и е комплетно уреден за живеење. Зградата е понова градба 2011 год. Станот поседува дневна, со кујна и трпезарија, мал балкон, мало претстобје, комплет купатило и голема спална соба. Станот ги има сите неопходни елементи , бела техника како и клима уред. Приклучен е на централно парно греење. Ориентација на север поради што е мирен . Погоден е за млади брачни парови и мали семејства. Вселив е од 1 Август 2019 год.
САНДРА
070 634 122
Leaflet
Në fillim