Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan na Ruzveltova

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Сузана 26 Maj 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава наместен стан од 68м2 на Рузвелтова во близина на Зоолошка градина. Цена 300 евра
Контанкт: 070 372-987 070 220-776
Leaflet
Në fillim