Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan pozadi Ramstore vo Centar

1 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Zan 25 Mar 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава комплетно наместен стан позади Ramstore Centar. Станот е на 3ти кат, зградата има лифт и централно парно греење, станот поседува сопствен паркинг простор.
Leaflet
Në fillim