Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan vo Centar

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Filip 06 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот е целосно наместен, се наоѓа спроти Intermezzo ( Позади радио бран).Има
2 спални соби, дневна соба, кујна, 2 купатила и тераса.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione