Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 19 Qer 13:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra: P-23256
Se izdava dvosoben stan vo Debar Maalo , 55m2, na 2 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba. Stanot e komplet opremen.
Cena:300evra + mesecni trosoci
Poglednete ja celosnata ponuda na imoti na nasata web strana www.perfectestate.mk
Kontakt :077/431-854 078/262-254 078/262-253
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 EUR
SE IZNAJMUVA ILI PRODAVA STAN VO ZLOKUKJANI 500 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 280 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NAD DRZAVNA BOLNICA 240 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione