Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan vo Kapistec

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Биљана 08 Gush 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава наместен стан во Капиштец од 45 м. кв. Паркинг, wifi, шпорет, фрижидер, машина за перење, комплет посуда.
Биљана
072255212
Leaflet
Në fillim